020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6557
Willem Dooyewaard (1892-1980)
Ballerina's
doek, gesign. r.o., 48 x 61,5 cm.
[1]
Taxatie: € 1.800 - € 2.600
:
Hamerprijs:
Overboden