6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6557
update-catalogue
Willem Dooyewaard (1892-1980)

Ballerina's

doek, gesign. r.o., 48 x 61,5 cm.

[1]

Taxatie: € 1.800 - € 2.600
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden