020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6484
Cornelis Jan Mension (1882-1950)
Grazende herten
maroufle, gesign. r.o., 35 x 45 cm.
(1)
Taxatie: € 320 - € 420
:
Hamerprijs:
Overboden