Frankrijk, borduurwerk op geaquarelleerde ondergrond, circa 1830.
Uitgevoerd met landschap met pagode en figuren. In verguld houten lijst, geheel achter glas.
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 450
Hamerprijs: € 450