Catalogue number: 2163
Frankrijk, borduurwerk op geaquarelleerde ondergrond, circa 1830.

Uitgevoerd met landschap met pagode en figuren. In verguld houten lijst, geheel achter glas.

h. 50 cm, b. 57 cm.

(1)

Estimate: € 500 - € 800
Current bid: € 450
Hammer Price: € 450

Hammer price: € 450