Frankrijk, borduurwerk op geaquarelleerde ondergrond, circa 1830.
Uitgevoerd met landschap met pagode en figuren. In verguld houten lijst, geheel achter glas.
Estimate: € 500 - € 800
Current bid: € 450
Hammer Price: € 450