Italië, polychroom geglazuurde voorstelling van de Madonna en kind, mogelijk School van Girolamo della Robbia
In verguld houten lijst. [bakfout, restauraties, fritting]
Possibly School of Girolamo della Robbia
Taxatie: € 9.000 - € 12.000
Hamerprijs: