Holland, spiegel in gestoken houten lijst, Louis XV, 18e eeuw.
Groen gelakte en deels vergulde lijst. (kuif gebroken en hersteld, ornament rechts opnieuw bijgemaakt)
Estimate: € 400 - € 600
Hammer Price: