Catalogusnummer: 2031
Holland, spiegel in gestoken houten lijst, Louis XV, 18e eeuw.

Groen gelakte en deels vergulde lijst. (kuif gebroken en hersteld, ornament rechts opnieuw bijgemaakt)

h. 43 cm, b. 28 cm.

(1)

Taxatie: € 400 - € 600
Hamerprijs: