14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Italië, gestoken houten en polychroom geschilderd Christus figuur, 18e eeuw;
Uitgevoerd met glazen ogen.
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100