14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Italië, gestoken houten en polychroom geschilderd Christus figuur, 18e eeuw;
Uitgevoerd met glazen ogen.
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: