14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2354
Italië, gestoken houten en polychroom geschilderd Christus figuur, 18e eeuw;

Uitgevoerd met glazen ogen.

h. 35 cm, b. 20 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: