Carl Schmitz-Pleis (1877-1943)
Interieur met meisje en jongen, Volendam
doek, beschadigd, gesign. r.o., 70 x 80 cm.
Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 200
Hammer Price: € 200