020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6177
Van Bijsterveld (20e eeuw)
Landschap met ondergaande zon
maroufle, 17 x 23,5 cm.
[1]
Taxatie: € 180 - € 220
:
Hamerprijs:
Overboden