15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
A. D. Copier (1901-1991), goudgele 'Sonoor' craquelé vaas, 1935;
Hierbij persglazen cactuspot en tincraquelé glazen schaal. (vaas met chip).
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Taxatie: € 100 - € 200
:
Hamerprijs:
Overboden