15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2591
update-catalogue
A. D. Copier (1901-1991), goudgele 'Sonoor' craquelé vaas, 1935;

Hierbij persglazen cactuspot en tincraquelé glazen schaal. (vaas met chip).

diam. 8, 11, 32 cm

Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen

[3]

Taxatie: € 100 - € 200
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €