1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 653
Ovale gilde plaquette, Broederschap van St. Jan Tot Gassel 1651 gedateerd,

met gravering van Christus lam gods en tekstgravering Ecce Angenis Dei, de golvende rand met bevestigingsrondjes en verso haakjes, verso annotaties namen( onduidelijk) en jaartal 1837 en 1996, gemerkt belastingstempel ongewaarborgd 1906-1953,

defectjes

14,5 x 11,5 cm, 101 gr.

(1)

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 775
Hamerprijs: € 775

Hamerprijs: € 775