China, serie van drie dun porseleinen famille rose borden, vroeg 18e eeuw,
met decor van bloesem, deels bianco sopra bianco en vergulde rand (één met haarscheur)
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280