99844562
Catalogusnummer: 2794
China, serie van drie dun porseleinen famille rose borden, vroeg 18e eeuw,

met decor van bloesem, deels bianco sopra bianco en vergulde rand (één met haarscheur)

diam. 21 cm.

one with hairline

Taxatie: € 150 - 250
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280