15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Manufactuur Julius Dressler. Aardewerk majolica piedestal, Oostenrijk, circa 1900.
Uitgevoerd in Jugendendstil met bloemornamenten en vissenkoppen. (rand gerestaureerd, voet met chip)
Taxatie: € 300 - € 400
:
Hamerprijs:
Overboden