Jan Mankes (1889-1920)
Herfsttuin. In beperkte oplage postuum gedrukt door Dirkje Kuik.
ets, signatuur Mankes gedrukt r.o., gesigneerd door Kuik l.o., '68, 4/20, 20 x 12 cm.
Taxatie: € 60 - € 120
Hamerprijs: