7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Catalogue number: 6908
Peter Funch (geb. 1974)

'Maritime Mayhem' from the serie Amsterdam Stories

c-print, ongesign., verso etiket met titel en nummering 12/100, 2009, herkomst: Galerie Ron Mandos, 20 x 60 cm.

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 70
Hammer Price: € 70

Hammer price: € 70