Catalogusnummer: 6858
Armando (1929-2018)
Der Kopf
litho, gesign. r.o., '91, 20 x 16,5 cm.
Taxatie: € 80 - € 150
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100