8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7514
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,
met rozetten en kabellijstwerk
95 x 60 cm
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220
Hamerprijs:
€ 220