Catalogusnummer: 2062
Frankrijk, gestoken lindehouten en bladgoud vergulde applique van een adelaar. Circa 1800.

Uitgevoerd met gespreide vleugels. Met latere wandbeugel.

h. 33 cm, b. 23 cm.

(1)

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: