15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Paar met buffelbot belegde houten vrouwfiguren, 20ste eeuw,
met fraai gegraveerde robes en ceintuurs, met opgestoken haardracht - damages to hands/fingers -
Taxatie: € 200 - € 250
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200