Wilhelm Schmid (1892-1971)
Landschap / Gezicht op Avignon
tweemaal tekening, gesigneerd en gedateerd '17 en '23, beide 30 x 56 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
two drawings; Landscape, signed and dated '17 and View on Avignon, signadand dated '23
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 480
Hammer Price: € 480