2e zitting - Woensdag 1 mei 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 13
Belgie, zilveren hanger 'croix à la Jeanette', eerste helft 19e eeuw.

Bestaande uit drie ajour gezaagde onder elkaar hangende ornamenten, waarop halve bollen, bezet met roosgeslepen diamant, afgewerkt met roodgoud. Gekeurd met Frans en Nederlands importkeur voor tweede gehalte zilver

bruto 18,6 gr., h. 80 x b. 56 mm

Belgium, silver pendant 'croix à la Jeanette', first half 19th century. Consisting of three pierced ornaments hanging underneath each other, on which hemispheres, set with rose-cut diamonds, finished with red gold. Marked with French and Dutch import hallmark for 850/000 silver

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: