6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 6454
update-catalogue
Johan Frederik Cornelis Scherrewitz (1868-1951) and Jan Holtrop (1917-1995)

Koeien bij een rivier. Met certificaat geschreven door de dochter van J.F.C Scherrewitz waarin zij verklaart dat dit werk na het overlijden van Scherrewitz is afgemaakt door Jan Holtrop.

doek, ongesign., 123 x 200 cm.

[1]

Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525

outbid-warning
Overboden