15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Rudolf Belling (1886-1972), zwart gepatineerd bronzen sculptuur, 'Kubistische Compositie', 1950;
Gesigneerd Rudolf Belling, 1950. Gietersmerk: Noack Berlin.
Taxatie: € 3.000 - € 5.000
:
Hamerprijs:
Overboden