6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Bied nu live
Catalogusnummer: 6438
update-catalogue
Toegeschreven aan Philippe Rousseau (1816-1887)

Konijnen bij een mand

paneel (gerestaureerd), resten signatuur r.o., 45 x 60 cm.

[1]

attributed to Philippe Rousseau (1816-1887), oil on panel (restored), indistinctly signed lower right

Taxatie: € 300 - € 600
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden