14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2370
Italië, houten sculptuur van het Christus kind, 18e eeuw;

Begipst en polychroom geschilderd. Uitgevoerd met glazen ogen. Geplaatst op gemarmerde sokkel. (merendeel vingers manco, beschadigingen)

h. 58 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420