14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2371
Frankrijk, gestoken eikenhouten sculptuur van Maria met kind, 18e eeuw;

Met resten van polychromie. Geplaatst op houten voet.

h. 45 cm

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100