5030
Catalogusnummer: 5030
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)

'Guest at Easter'. Provenance Tom Lenders, Amsterdam

doek, niet ingelijst

80 x 100 cm.

gesign. l.o., 1998, verso titel en signatuur, herkomst: Galerie Tanya Rumpff, Haarlem

Tom Lenders, Amsterdam

Taxatie: € 600 - 1.000
Hamerprijs: € 4.400

Hamerprijs: € 4.400