2e zitting - Woensdag 1 mei 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 104
14 kt. Witgouden oorclips.

Bestaande uit een ster bezet met briljant en carré geslepen diamant waaronder twee voluten en een streng, bezet met briljant en markies geslepen diamant, eindigend in een druppelvormige Tahiti parel (ca. 10,5 x 9,6 mm). Totaal gewicht diamant ca. 5,40 ct. Meesterteken,Van 't Zelfde & Köhler, Den Haag 1945 - 1975. Gekeurd met eiekenblad voor 14 kt. goud, 1906 - 1953

bruto 14,5 gr., h. 60 x b. 17,3 mm

14 k. white gold ear clips. Consisting of a star set with brilliant and square cut diamonds, with below two volutes and a strand, set with brilliant and marquise cut diamonds, ending in a drop-shaped Tahitian pearl (approx. 10.5 x 9.6 mm). Total diamond weight approx. 5.40 ct. Maker's mark, Van 't Zelfde & Köhler, The Hague 1945 - 1975. Hallmarked with oak leaf for 14 k. gold, 1906 - 1953

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 2.800
Hamerprijs: € 2.800

Hamerprijs: € 2.800