3e zitting - Woensdag 1 mei 14.00 uur: 0001-0498 - Jewellery
Catalogue number: 272
14 kt. Gouden medaillon, 19e eeuw.

Rijk gedecoreerd met florale motieven, de binnenzijde met haarwerk ter ere van een huwelijk, voorstellende twee boeketten en initialen J.D. en J.B.

bruto 5,3 gr., diam. 25,4 mm

14 k. Gold locket, 19th century. Richly engraved with floral motifs, the inside with hairwork in honor of a wedding, depicting two bouquets and initials JD and JB

Estimate: € 160 - € 260
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100

Hammer price: € 100