3e zitting - Woensdag 1 mei 14.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 272
14 kt. Gouden medaillon, 19e eeuw.

Rijk gedecoreerd met florale motieven, de binnenzijde met haarwerk ter ere van een huwelijk, voorstellende twee boeketten en initialen J.D. en J.B.

bruto 5,3 gr., diam. 25,4 mm

14 k. Gold locket, 19th century. Richly engraved with floral motifs, the inside with hairwork in honor of a wedding, depicting two bouquets and initials JD and JB

Taxatie: € 160 - € 260
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100