2e zitting - Woensdag 1 mei 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 11
18 kt. Gouden rouwring, 19e eeuw.

De voorzijde met compartiment waarachter een haarwerk met voorstelling van een vergeet me nietje en de initialen MB. De scheen gedecoreerd met rocailles en bladmotieven. Meesterteken half afgeslagen

bruto 3,5 gr., ringmt. 19,5

18 k. gold mourning ring, 19th century. The front with compartment with a hairwork depicting a forget-me-not and the initials MB. The shin decorated with rocailles and foliage.

Taxatie: € 160 - € 260
Hamerprijs: