Théophile de Bock (1851-1904)
Gezicht op een molen aan een vaart
houtskool en pastel, gesign. r.o., 33 x 43 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: