4e zitting - Woensdag 1 mei 19.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 433
Twee identieke 14 kt. gouden armbanden en een broche, 19e eeuw.

Allen met bloedkoraal.

bruto 30,1 gr.

Two identical 14 k. gold bracelets and a brooch, 19th century. All with red coral.

Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: