020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4845Q
Europese school, 19e eeuw
Vissers op het strand
doek
23 x 30 cm.
1
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600
Hamerprijs:
€ 600
Overboden