2e zitting - Woensdag 1 mei 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 28
18 kt. Gouden filigrain ring, 19e eeuw.

Met in het midden ruit waarop een rozetje, de zijkanten met een ronde schijf. Meesterteken J. de Ruyter, Amsterdam, 1812 - 1839

bruto 1,7 gr., ringmt. 18

18 k. Gold filigree ring, 19th century. With a diamondshape in the centre with a rosette on top, the sides with a round disk. Maker mark J. de Ruyter, Amsterdam, 1812 - 1839

Taxatie: € 160 - € 260
Hamerprijs: