2e zitting - Woensdag 1 mei 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 29
18 kt. Gouden filigrain ring, 19e eeuw.

Gedecoreerd met ovale schijf, cirkels waarin een ster en linten. Meesterteken Gerrit Jan Ginnink, Dordrecht 1817 - 1822

bruto 2,3 gr., ringmt. 19,5

18 k. Gold filigree ring, 19th century. Decorated with an oval disc, circles with a star and ribbons. Makers'mark Gerrit Jan Ginnink, Dordrecht 1817 - 1822

Taxatie: € 160 - € 260
Hamerprijs: