5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6111
update-catalogue
Hendrik Schaap (1878-1955)

Molen. Hierbij landschap door C. van Trigt-Hoevenaar en landschap door H. van Oosterzee

board, geign., 26 x 30 cm., paneel, gesign., 10 x 15 cm. en board, atelierstempel, 25 x 33 cm.

[3]

Taxatie: € 80 - € 120
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €