Twaalf tafelmessen met pistoolheften, eind 19e eeuw begin 20e eeuw,
mt. Fa. J.M. van Kempen 1858-1924 Voorschoten en onduidelijk keurtje, ijzeren lemmets gemerkt Paris, met etui,
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280