5036-1
Catalogusnummer: 5036
Tames Oud (1895-1953)

'De mens'. Provenance Tom Lenders, Amsterdam

houtskool

48 x 34 cm.

gesign. r.o., herkomst: Galerie JAS

Tom Lenders, Amsterdam

Taxatie: € 150 - 250
Hamerprijs: € 650

Hamerprijs: € 650