Catalogusnummer: 8055
Bruin gebeitste grenenhouten klepbureau, deels 18e eeuw,

met openslaande schrijfklep, waarachter een interieur. In het gebogen front drie laden (restauraties, reconstructies)

br. 125, h. 119, d. 54 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: