13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Capo di Monte, porseleinen vormstuk, 'worstelaars', 19e eeuw;
Op ovale ondergrond, polychroom geschilderd.
h. 10 cm, b. 13 cm, d. 9 cm
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 320
Hammer Price: € 320