Catalogusnummer: 1721
Capo di Monte, porseleinen vormstuk, 'worstelaars', 19e eeuw;

Op ovale ondergrond, polychroom geschilderd.

h. 10 cm, b. 13 cm, d. 9 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: