Capo di Monte, porseleinen vormstuk, 'worstelaars', 19e eeuw;
Op ovale ondergrond, polychroom geschilderd.
h. 10 cm, b. 13 cm, d. 9 cm
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: