14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2372
Italië, paar heiligenbeelden onder glazen stolp, 19e eeuw;

Begipst en polychroom geschilderd, zijden kleding, glazen ogen.

h. 50 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140