14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Italië, paar heiligenbeelden onder glazen stolp, 19e eeuw;
Begipst en polychroom geschilderd, zijden kleding, glazen ogen.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140