1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 621
Schuitvormig dienblad, vroeg 20e eeuw,

met ajour opstaande rand waarin twee grepen, pseudo keuren mt .. W*(niet geïdentificeerd) jrl. 1911, 2e gehalte,

rand iets gedeukt

l 49 cm, 989 gr.

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420