Duitsland, gedeeltelijk vergulde tastevin, 18e eeuw,
ovaal model met gelobde en gelobde rand, gedreven vruchten-, blad- en bloemen motieven, mt. HL(niet geïdentificeerd) Neurenberg, 18e eeuw, belastingstempel gearceerde I 1906-1953, 800/000
l 15 cm, h 5 cm, 109,4 gr.
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320