14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Spanje, processie pop, Madonna en Kind, 19e eeuw
Polychroom geschilderd met brokaten kleding, beide met kroon.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320