020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 2601
Onbekend, optisch geslepen glazen bolvorm, met centraal vlak,
niet gesigneerd.
D: 11,5 cm.
[1]
Taxatie: € 50 - € 100
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €