15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Charlotte van Pallandt, (1898-1997), bronzen penning, vermoedelijk portret Erasmus.
Herkomst: Particuliere nalatenschap, het echtpaar was destijds bevriend met van Pallandt en dit stuk is direct via van Pallandt gekocht of verkregen
Taxatie: € 500 - € 1.000
:
Hamerprijs:
Overboden